Латексні матраци

Латексні матраци

Комфортний сон гарантується на матрацах з латексу


    Фабрики матраців і товарів для спалні не перестають піклуватися про комфорт своїх покупців, тому на споживчому ринку з'являється все більше виробів з різноманітних матеріалів. Сьогодні без проблем можна купити матраци з латексом. Оформити замовлення в нашому інтернет-магазині на якісну продукцію зможуть, як жителі Києва, Харкова, так і інших населених пунктів України.


    Чому варто купити латексний матрац!


    На виробництво матраців використовувати латексне сировину стали порівняно недавно. Воно являє собою натуральний матеріал, що отримується з бразильської Гевеї (каучукового дерева). Відрізняється міцністю, еластичністю. Продукція з каучукового соку може експлуатуватися тривалий час, саме тому варто замовити матраци з латексом.

   Перераховані якості дозволяють матрацу ідеально відповідати контурам тіла. Ті, кому довелося випробувати цей винахід, говорили, що спочатку воно здається м'яким, але як тільки в нього опускається тіло, стає пружним, при цьому надаючи підтримку. Багато людей, які вирішили купити латексний матрац в Харкові, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом, які страждають болями в спині, говорили, що після сну на ньому відчували полегшення свого стану. Крім згаданого вище, каучукові товари мають ряд інших переваг. Вони будуть полягати в:

• Комфорт. Більш зручне виріб, в якому б поєднувалася приємна м'якість з пружністю складно знайти. Правильна підтримка хребта під час сну - запорука здоров'я надовго.

• Універсальності. Ці матраци можна підібрати під будь-які модифікації ліжок. При бажанні вийде замовити матраци з латексом, що мають нестандартні розміри.

• Стабільності до бактерій, кліщів, цвілі, використовуваним для обробки хімічних речовин.

• Вентиляції. За рахунок відкритих пір латексу, так як він має природну структуру, відмінно циркулює у всіх напрямках повітря.

• Незалежності зон. Такі конструкції не здатні передавати деформації близь лежачих ділянок. Якщо поруч з вами спить хтось ви не будете відчувати його рухів на своїй половині ліжка.

• Міцності. На даний момент ці конструкції вважаються зносостійкими. При цьому вартість матраців з латексом не така висока, як може здатися на перший погляд. Особливо, якщо врахувати, що їм ви зможете користуватися тривалий час.

Якщо ви збираєтеся придбати матрац, то кращого варіанту, ніж цей складно знайти. Про це говорять відгуки багатьох покупців.


    Які можна сьогодні замовити матраци з латексу


    На споживчому ринку можна зустріти безліч різних модифікацій матраців. Найбільш популярні є в нашому каталозі. При цьому всі їх можна ранжувати на такі категорії:

• Синтетичний або натуральний каучук

• Каучуковий сік з додаванням інших речовин або 100%


  Також їх прийнято відрізняти по процесам. Вони можуть бути: Talalay, Dunlop. У продажу можна знайти всі перераховані варіації. Розібратися швидше допоможуть докладні описи, фото товару.


    Ціна на латексні матраци


    Вартість товарів для сну залежить від того, який саме матеріал був узятий за основу при виробництві. Ціна на матраци з латексом натуральним буде вище, ніж на штучні конструкції. При цьому другий вид мало чим відрізнятиметься від першого. Всі модифікації проходять різноманітні випробування, мають відповідні міжнародні сертифікати, що підтверджують їх міцність, пружність. При їх виробництві не застосовуються шкідливі компоненти.

    Що стосується процесів, то купити матраци з латексом в магазині можна з будь-яким із згаданих вище варіантів. Просто в цих двох методиках полягають різні якості. Більш жорсткими конструкціями відрізняється Dunlop, м'якими - Talalay. При виборі ви повинні керуватися тільки своїми уподобаннями.

    Який би ви не замовили у нас товар. Ви залишитеся задоволені. Взяти його вигідно допоможуть різні акції, бонусні програми, хоча у нас і так ціни нижчі, ніж у конкурентів. Приходьте, вибирайте і купите латексний матрац. Подбайте про здоров'я свого хребта вже сьогодні.

0
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr
true