Офісні дивани

Офісні дивани

Офісні дивани в інтернет магазині Нові-Меблі
Купити диван для офісу - значить забезпечити офісне приміщення стильним, зручним і затишним місцем для відпочинку відвідувачів та гостей організації.

В каталозі офісних диванів нашого сайту Ви знайдете кутові і прямі дивани в приймальню, дивани з різними механізмами трансформації, нішами для зберігання дрібниць або без механізмів трансформації.

Офісні м'які меблі

В цьому каталозі представлені м'які меблі, яка підходить для офісних приміщень на думку виробників та фахівців з продажу нашого магазину. Можливо, Вам сподобаються інші дивани і крісла з каталогу м'яких меблів.

Дизайн офісних диванів
Дивани для офісних приміщень, банків, залів очікування або кафе можуть бути в класичному стилі хай-тек, модерн, мінімалізм або іншому. В якості обробки може бути використаний масив вільхи або дуба, пластик або хромований метал.

Для оббивки офісних диванів найчастіше використовують штучну шкіру (кожзам), які недорого коштує і легко чиститься. Сучасні технології дозволяють створювати найбільш насичену колірну гаму і фактури шкірозамінника. Також можливе використання міцних видів оббивної тканини, таких як: флок, шеніл, рогожка або гобелен.

Способи оплати, гарантія та доставка м'яких меблів для офісу
Основним покупцем м'яких меблів для офісу є підприємства і організації. Покупка в інтернет-магазині Нові-Меблі може бути оформлена готівковим або безготівковим платежем. Кожна операція оформляється офіційними документами від платника єдиного податку 2-ї або 3-ї групи.

Офісні м'які меблі

Ми працюємо з кращими виробниками м'яких меблів України і Європи. Гарантія на дивани для офісу становить від 18 місяців в залежності від виробника і моделі дивану.

Доставку меблів для офісу ми здійснюємо по Києву і всій Україні.

Звертайтеся! Наші менеджери допоможуть Вам купити диван для офісу, який порадує і керівництво, і відвідувачів Вашої компанії!

У цій категорії немає товарів

0
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr
true