Про компанию Нові Меблі

Магазин "Нові Меблі" це сучасний, мультібрендовий онлайн простір меблів, матраців та аксесуарів до них. Ми вирішуємо будь яке питання по меблюванню сучасної оселі від шафи в вітальню до нестандартних матраців. Наш онлайн-магазин працює з 2019 наш офіс знаходиться в місті Львів, ми обслуговуємо покупців по всій Україні відправки ідуть зі складів в Київі, Львові, Дніпрі.


Більшість людей вже звикли обирати та купувати різні речі в онлайн магазинах та маркет плейсах в інтернеті. Але в питаннях купівлі меблів українці ще досить консервативно відносяться до замовлення меблів в інтернеті та надають перевагу традиційним офлайн виставковим залам і магазинам.
Багатьох покупців, стримує від покупки в інтернеті упередження про те, що ніби товар на власні очі може відрізнятися від фото в інтернеті, або доставка може бути істотно дорожча і довша, або те, що потрібно робити передаплату і чекати тижнями доставку.

Ми розуміємо що вам потрібно вибрати меблі без зайвих ускладнень і отримати доставку як умога швидше тому ми передбачили можливість відвантаження з декількох складів по терріторії України, для того щоб ви отримали товар швидко незалежно від того де ви знаходитесь.. Ми даємо можливість розрахуватись на місці бо ви небажаєте зайвий раз ризикувати. Якщо після покупки в вас виникнуть проблеми ми не залишаємо вас на одинці з ними, а надаємо пост продажний сервіс. Також ви можете повернути товар так само якби ви купували в звичайному магазині.

Наша мета - зробити покупку меблів в інтернеті простою і забеспечити максимально швидку доставку.

Наші цінності 

  • Клієнт - головна особа в компанії
  • Ми працюємо щоб клієнту було просто і зручно
  • Співпрацюємо тільки з перевіренними виробниками безпосередньо напряму, працюємо за цінами виробника
  • Надаємо якісні фахові консультації, не приховуємо недоліків
  • Ми відповідаємо за те що пропонуємо, на весь товар поширується гарантія, а також надається можливість обміну/повернення
  • Не вирішувальних питань не існує ми завжди пропонуємо декілька варіантів вирішення - останнє слово за клієнтом

 

0
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr
true