Столи журнальні

Столи журнальні

Журнальний столик як символ витонченого смаку

Журнальний столик як елемент інтер'єру з'явився не так давно – у другій половині XIX століття і спочатку називався кавовим. Мода на витончені приставні столики біля дивана, на які можна було покласти книгу або поставити кавову чашку, прийшла до нас з Англії. Самі англійці запозичили цю ідею у країн Сходу, де низькі столики були традиційним елементом сервіровки. Зрозуміло, що така елегантна річ не була предметом першої необхідності, а була елементом розкоші. Класичні європейські столики, які традиційно виготовляються з найдорожчих сортів деревини, могли мати найхимерніші форми. Мода на них швидко дійшла до Російської Імперії, де ці столики отримали назву "журнальні".

Журнальний стіл в наш час

Журнальний столик бадьоро крокував у ногу з часом, змінюючи свій вигляд відповідно до віянь моди і стаючи все більш демократичним: від дорогого, обробленого тонкою різьбою та інкрустацією витвору мистецтва до предмета повсякденного вжитку, який, тим не менш, привносив в інтер'єр свою родзинку. Зараз журнальний столик можна зустріти мало не в кожному будинку, а до його основного призначення додалося безліч сучасних вимог. Маленькі розміри журнального столу заощаджують житлову площу, що дуже актуально в наш час. Його можна пристосувати під робоче місце, встановивши ноутбук або навіть використовувати як обідній стіл. Також журнальний столик дуже популярний в різних приймальнях, салонах краси, приватних медичних клініках. Словом, скрізь, де людині необхідно скрасити час очікування.

Журнальні столики на будь-який смак

Перш, ніж купити журнальний столик, слід визначитися з його майбутнім призначенням, і дизайном.

Якщо Ваша вітальня вирішена в класичному стилі, то краще всього до неї впишеться традиційний столик з дерева або матеріалів, що його імітують – шпонованого ДСП або МДФ. Зверніть увагу на внутрішній простір під стільницею. Журнальний столик може бути обладнаний однією або кількома полками (за типом стелажа), стінками або дверцятами. Все залежить від того, як Ви будете його використовувати.

Особливо популярним в наш час став столик зі скляною стільницею. Такі моделі відмінно підходять до інтер'єру в стилі модерн або хай-тек. Вони оптично збільшують простір, оскільки самі по собі залишаються практично непомітними, а поставлені на них предмети немов парять в повітрі. Про надійність скляних столів не варто турбуватися, сучасні технології дозволяють виготовляти їх з великим запасом міцності. Вони відмінно займуть своє місце біля м'якого дивана.

Якщо Ви будете переміщати свій журнальний столик по квартирі або дому, то кращим рішенням стане придбання столика на колесах.

В інтернет-магазині Нові Меблі представлено безліч різноманітних моделей журнальних столиків – від класики до сучасності.

У цій категорії немає товарів

0
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr
true