Тахти

Тахти

Купити тахту - це зважений вибір для покупця. Його відмінною рисою є низька спинка і відсутність підлокітників. Такий диван-софа ще називають отоманкою або туркеня. Це зручно, коли обмежений простір у приміщенні. Це стильно, тому що завжди незвичайний вибір, на відміну від простих диванів.

Тахти і софа в магазині Нові-Меблі
Сучасна тахта - це зручне спальне місце з ортопедичним підставою, повноцінним ящиком для білизни і декоративними подушками.

Тахти, софа

Тахти: механізми трансформації, види
Серед механізмів розкладки тахт найбільш популярним є викочування, коли для трансформації дивана досить потягнути на себе ящик і відкрити сидіння тахти.

Туркеня часто прикрашає спальню, доповнює дитячу кімнату або служить місцем для відпочинку гостей в їдальні або залі.

Серед найбільш популярних тахт найчастіше користуються попитом такі моделі, як Нова, Інна, Париж, Бум та інші. Такі дивани часто бувають на складі в самих різних кольорах, відповідно строки доставки можуть бути від 1 до 7 робочих днів в будь-який регіон України.

Як купити софу або тахту?
Завдяки високому попиту та тісній співпраці з меблевими фабриками, на деякі моделі тахт в інтернет-магазині Нові-Меблі може бути оголошена акція - у кожного з покупців є можливість придбати тахту-софу зі знижкою!

У цій категорії немає товарів

0
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr
true