Металеві ліжка

4
4
Новинка
Металеве ліжко TENERO МАРАНТА
В наявності
5 425.00 грн

Металеві ліжка

У магазині Нові-Меблі купити металеве ліжко-значить забезпечити себе практично вічними меблями. Ліжка з металу відрізняються красивими візерунками в узголів'я, демонструють витонченість і одночасно міцність меблів.

Металеві ліжка, як правило, мають підставу спального місця, що складається з металевих рейок, що істотно міцніше букових або березових ламелей в дерев'яних ліжках. Відстані між рейками забезпечує проветриваемость, а значить, і гігієнічність матраца. Фурнітура, що з'єднує деталі ліжка, теж з металу. Як правило, збірка такого ліжка не складає труднощів для будь-якого покупця, навіть якщо він це буде робити вперше.

Ліжко в спальній кімнаті, безумовно, є основним елементом меблів і за своїм прямим призначенням, і в плані оформлення інтер'єру. І в даний час меблева промисловість пропонує найрізноманітніші типи ліжок, виготовлені з різних матеріалів. Це традиційні дерев'яні та металеві, сучасні пластикові ліжка, і навіть такі екзотичні види, як водяні та скляні. Але на даний момент нас цікавить ліжко металеве, ціна на яку може бути і більше, і менше вартості ліжок з інших матеріалів.

0
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr
true