Металеві ліжка


Металеві ліжка

У магазині Нові-Меблі купити металеве ліжко-значить забезпечити себе практично вічними меблями. Ліжка з металу відрізняються красивими візерунками в узголів'я, демонструють витонченість і одночасно міцність меблів.

Металеві ліжка, як правило, мають підставу спального місця, що складається з металевих рейок, що істотно міцніше букових або березових ламелей в дерев'яних ліжках. Відстані між рейками забезпечує проветриваемость, а значить, і гігієнічність матраца. Фурнітура, що з'єднує деталі ліжка, теж з металу. Як правило, збірка такого ліжка не складає труднощів для будь-якого покупця, навіть якщо він це буде робити вперше.

Ліжко в спальній кімнаті, безумовно, є основним елементом меблів і за своїм прямим призначенням, і в плані оформлення інтер'єру. І в даний час меблева промисловість пропонує найрізноманітніші типи ліжок, виготовлені з різних матеріалів. Це традиційні дерев'яні та металеві, сучасні пластикові ліжка, і навіть такі екзотичні види, як водяні та скляні. Але на даний момент нас цікавить ліжко металеве, ціна на яку може бути і більше, і менше вартості ліжок з інших матеріалів.


Порівняння товарів (0)Ліжко ВІОЛА міні
Ліжко МАРАНТА міні
Ліжко ІБЕРІС міні
Ліжко ПРИМУЛА міні
Ліжко АМІС міні
Ліжко МеталДизайн МОНРО
Ліжко МАРАНТА
Ліжко МАРАНТА

3 690.00 грн

Ліжко ФАВОР міні
Ліжко МеталДизайн ДІАНА
Ліжко - диван АМАРАНТ
Ліжко-диван САМШИТ
Ліжко КАРІССА
Ліжко КАРІССА

4 314.00 грн

Ліжко БЕГОНІЯ
Ліжко БЕГОНІЯ

4 408.00 грн

Ліжко ВІЧЕНЦА
Ліжко ВІЧЕНЦА

4 455.00 грн

Ліжко АЗАЛІЯ
Ліжко АЗАЛІЯ

4 504.00 грн

Ліжко КАМЕЛІЯ
Ліжко КАМЕЛІЯ

4 562.00 грн

Ліжко - диван ЕСФІР
Ліжко АМІС
Ліжко АМІС

4 833.00 грн

Ліжко МеталДизайн ЛУІЗА
Показано з 1 по 30 із 51 (всього сторінок: 2)
0
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr
true