Модульні Вітальні


Модульні Вітальні

Меблеві корпусні системи

Модульна меблева система – це набір меблевих одиниць різних форм і розмірів, створених в одному стилі, однаковій кольоровій гамі, які разом складають цілісні комплекти меблів для житлового будинку. Модульність - це перевага сучасної корпусних меблів. Модульні системи створюються, як з ДСП, більш дешевого матеріалу, так і з натурального дерева.

Переваги модульних меблевих систем

Купуючи меблеву конструкцію, будь-яка людина може спробувати себе в ролі дизайнера інтер'єру житлового приміщення, адже модулі збираються, як конструктор. Покупець має можливість створити свою унікальну, не схожу на інші, модульну систему. Адже в наборі, як правило, присутні декілька шаф різних розмірів і форм, декілька комодів (високих і низьких, широких і вузьких), навісні шафи зі скляними або простими дверцятами, різних розмірів дзеркала і т. п.

Наприклад, меблеві стінки, такі рідні нам ще з радянських часів, можуть мати форму саме таку, якою Ви собі її представили, тому що будь-яку деталь можна купити окремо, поставити саме з тієї сторони, як Ви вважаєте за потрібне, і поміняти місцями в будь-який момент. І Ви будете впевнені на 100%, що таку ж, не купить Ваш сусід :)!

Також ви маєте можливість  замовити будь які складові модульної системи за індувівідуальним дизайном.

Мобільні модульні системи меблів

Ще одна перевага меблевих систем полягає в тому, що вони можуть видозміняться за Вашим бажанням. Адже нічого не варто переставити модулі місцями. Крім цього, Ви можете в будь-який момент купити ще одну меблеву одиницю з набору – і у Вас вийде зовсім нова кімната. Цей плюс обов'язково оцінять ті, хто не любить жити в однаковій обстановці роками!

Також Ви можете використовувати деякі модулі, які раніше були у Вашій спальні, наприклад у вітальні. Звичайна меблі завжди купується строго під певне місце в будинку. Модулі можна роз'єднувати і збирати на свій смак. І вони будуть органічно виглядати в будь-якій кімнаті Вашого будинку!

Купити меблеву систему меблів у Львові

Такі системи виробляються великими меблевими фабриками, які гарантують якість і довговічність. Вони незвичайно функціональні і ергономічні. Тільки з допомогою правильно підібраних модулів можна максимально заощадити житловий простір і отримати максимальну кількість місця для зберігання Ваших речей. Дизайнери опрацьовують всі деталі до дрібниць, щоб покупцеві було легко і приємно збирати меблеві конструкції під себе, створюючи індивідуальність, затишок і тепло власного будинку своїми руками! В магазині “Нові Меблі” недорого купити модульну систему меблів дуже просто. 


Порівняння товарів (0)Моррiс
Моррiс

10 728.00 грн

Палермо
Палермо

11 390.00 грн

Омега
Омега

11 764.00 грн

Б'янко
Б'янко

12 797.00 грн

Модульна система "Доміно"
Парма
Парма

17 071.00 грн

Доміно Кольорове
Вероніка
Вероніка

21 441.00 грн

Кантрi
Кантрi

21 665.00 грн

Сорренто
Сорренто

22 028.00 грн

Селiна
Селiна

23 038.00 грн

Белладжіо
Белладжіо

25 627.00 грн

Лаціо
Лаціо

33 461.00 грн

Ліворно
Ліворно

41 082.00 грн

Вівальді
Вівальді

41 160.00 грн

Показано з 1 по 19 із 19 (всього сторінок: 1)