Предпокої


Предпокої

Модульні вітальні, меблі для кімнати на вибір

Такі як кімнати прихожі – це по суті весь дім в мініатюрі, що демонструє гостеві характер господаря, його смаки, настрої, ставлення до порядку і навіть здатності до генерування креативних ідей. А якщо візит у Ваш будинок обмежується тільки відвідуванням передпокою, то обстановка її стає важливіше, ніж навіть обстановка вітальні. Так що, залишати питання створення інтер'єру і выборать меблі для передпокою «на закуску», як зазвичай роблять стомлені ремонтом господарі, абсолютно неправильно! З неї, швидше, слід починати.

 

Передпокої і її розмір має особливе значення!

Чудово, якщо Ви власник просторих апартаментів. Тоді питання купити меблі для передпокою полягає лише в тому, щоб підібрати готовий гарнітур у відповідній всьому інтер'єру будинку стилістиці. Але що ж робити, якщо у Вашій малометражній квартирі маленька передпокій? А то і зовсім ніякої, і Ваша вітальня починається безпосередньо від вхідних дверей. У таких випадках питання раціональної організації простору стане для Вас цікавою творчою задачею.

Правильна меблі для передпокою

Перше, про що потрібно подбати у вашому передпокої це про звичайну вішалці з верхньої консоллю, куди Ваші гості зможуть повісити одяг і покласти головні убори. Така вішалка часто буває обладнана системою гачків і поличок – для дитячого одягу, а також сумок, рукавичок, парасоль та інших дрібниць. По суті всі передпокої повинні бути цим обладнані крім меблів для неї ж.

Для взуття зазвичай набувають так звану «калошницу» – полицю, на якій розміщується взуття повсякденного використання (наприклад, кросівки для пробіжок). Для решти взуття, як правило, існує спеціальний шафка. Для шарфів, рукавичок, хусток і головних уборів призначені невеликі комоди. А для верхнього одягу – місткий шафа. В умовах нестачі площі всі три елементи (шафа для взуття, шафа для пальто і комод) можна успішно замінити або доповнити пеналом. А що утворилося між ним і стіною простір з боків заповнити кутовими стелажами. І, головне, не забудьте про дзеркалі! Інакше, доведеться Вам, вже взувшись, бігти в вітальню або спальню до дзеркального шафі, щоб кинути на себе критичний погляд перед самим виходом. Дзеркало можна придбати окремо, а можна і відразу, передбачивши це питання, вибирати шафа або пенал для передпокою з дзеркальними дверима. До речі, дзеркала оптично розширюють простір і роблять приміщення світліше, що важливо в умовах тісного приміщення. І ще одна деталь: у будь-передпокої – маленька чи велика, повинен бути пуф або лавка. Це не тільки зручно для господарів, але і ввічливо по відношенню до гостей, які можуть захотіти перевзутися.

 

Пам'ятайте, передпокій і її меблі – це елемент Вашого іміджу і Ваша візитна картка для дому!

Можливість купити меблі для передпокою надано в нашому інтернет магазині, ми проконсультуємо вас і використовуючи габатриты вашої кімнати підберемо оптимальний і раціональний варіант обстановки цієї кімнати. Передпокої і вся меблі для неї доступні під замовлення, тому ми розуміємо і враховуємо потреби і габарити житлових приміщень наших клієнтів.

Купити меблі для передпокою в інтернет-магазині Нові Меблі доступно як оптом так і в роздріб. Доставка та збирання Київ і по всій Україні. 

 


Порівняння товарів (0)Амiна
Амiна

0.00 грн

Б'янко
Б'янко

0.00 грн

Оріон
Оріон

0.00 грн

Палермо
Палермо

0.00 грн

Лавка Polo (Поло)
Лавка Polo (Поло)
Торгова марка: LuxeStudio

1 018.00 грн

Вішалка Polo (Поло)
Вішалка Polo (Поло)
Торгова марка: LuxeStudio

1 401.00 грн

Комод Сона
Комод Сона

2 210.00 грн

Вішалка Narine (Нарін)
Вішалка Narine (Нарін)
Торгова марка: LuxeStudio

2 503.00 грн

Передпокій "Віва"
Грета
Грета

3 260.00 грн

Інтер
Інтер

3 266.00 грн

Каріна
Каріна

3 465.00 грн

Фiона
Фiона

3 596.00 грн

Передпокій "Лола"
Соната
Соната

3 613.00 грн

Передпокій "Ніагара"
Амiна
Амiна

3 778.00 грн

Єва
Єва

3 783.00 грн

Фіона
Фіона

3 806.00 грн

Блюз
Блюз

3 990.00 грн

Реприза
Реприза

4 137.00 грн

Віта-2
Віта-2

4 237.00 грн

Віта-1
Віта-1

4 394.00 грн

Передпокій-купе №3
Передпокій-купе №3
Торгова марка: LuxeStudio

4 429.00 грн

Пріма
Пріма

4 438.00 грн

Вiзит
Вiзит

4 536.00 грн

Марк 150
Марк 150

4 637.00 грн

Силует 1
Силует 1

4 839.00 грн

Евіта
Евіта

5 000.00 грн

Соня
Соня

5 040.00 грн

Показано з 1 по 30 із 45 (всього сторінок: 2)