Опис Ліжко Честер 2 GreenSofa
Двоспальне ліжко Честер 2 GreenSofa
Двоспальне ліжко з пневматичним підйомним механізмом, каркас ліжка виконаний з масиву дерева, сосна. Основа спального місця, металевий каркас з ортопедичними буковими ламелями (відстань між ламелями 2.5 см).
Оббивний матеріал - на вибір, будь-якого кольору і категорії від виробників Артекс, Гермес, Ексім, Мебтекс, Унітекс, Дівотекс, Апекс, Аппарель.
Вартість ліжка вказана в тканині нульової категорії.
Габаритні розміри (Ширина * Довжина * Висота): 186 * 245 * 95 (cm)
Підйомний механізм та газові ліфти.
Підйомний механізм в ліжку використовується для підйому ортопедичного каркаса разом з матрацом та доступу до ніши для білизни, що знаходиться під матрацом. Використання такого типу ліжок дозволяє більш раціонально використвувати життевий простір в невеликих приміщеннях. Зазвичай в ніші зберігають ковдри, подушки, пледи та покривала. Для надійного утримання ортопединого каркаса з матрацом у відкритому положення вікористовують газові ліфти, які мають зусилля від 600 до 1500Н. Меньші зусилля потрібні для односпальних ліжок а більші для двоспальних. Підйомні механізми різних виробників можуть мати деякі відмінності, але зазвичай дуже схожі один на одного. Під висловом "підйомний механизм" мається на увазі як раз можливість механічного самостійного підйома каркаса за ручку з тканини. Підйомні механізми в ліжках за промовчанням не мають жодного електрічного обладнання чи моторів, якщо про це не повідомлено окремо. Газовий ліфт як рухлива частина, що забеспечує фіксацію каркаса в верхньому положенні є розхідним матеріалом. Він може із часом втрачати свої властивості та підлягає заміні на на новий. Така деталь продається окремо та коштує доволі дешево. Для придбання нового ліфта вам треба мати із собою зразок старого виробу із фабричним маркуванням Замінити газовий ліфт ви можете навіть самостійно.Ортопедичні букові ламелі
Ламелі виготовляються з 7-8-шарової фанери, мають вигнуту форму та забезпечують еластичну основу для ортопедичного матраца. Для двоспальних розмірів використовується 2 ряди ламелей. Для розміру 200х200 може використовуватися 3 ряди ламелей.
Ортопедичний каркас для матраца може мати різну відстань між ламелями від 2 до 8 см. Чим менше відстань - тим жорсткіша та надійніша основа.
Важливо. При ширині спального місця 90 см або 180 см потрібно використовувати посилену ламельну підставу, оскільки довга ламель сильніше прогинається в середині конструкції.
Декоративна строчка
Малюнок узголів'я сформований декількома швами по лицьовій стороні спинки ліжка. Пряма або коса лінія, паралельні прямі або діагональний перетин двох або більше рядків. Дизайнер як художник вигадує лінії, що підкреслить дизайн саме цього виробу. У іншому ліжку дизайн буде схожим, але малюнок прострочки сформує зовсім інакше сприйняття моделі і перенесе її в інший стиль. Спинки з геометричним малюнком сильно відрізняються від спинок з плавними лініями. Товщина нитки може підкреслити шов і виставити його напоказ, або зробити шов непомітним.Узголів'я в формі подушок
Серед дизайнів спинки часто використовується декоративна імітація двох подушок. Вони можуть мати різний тип кріплення або зовнішній вигляд, але загальна мета у них одна і та ж - створення м'якої опори і можливості сидіти в ліжку притулившись до спинки. Узголів'я з подушками на зав'язках або на липучці може бути знімним або замінним. Стаціонарні подушки не мають такої опції. М'яким наповненням такого узголів'я служить листовий пінополіуретан, або листовий синтепон. Набагато рідше можна зустріти наповнення сипучим силіконовим наповнювачем.
Незвичайне узголів'я
Будь-яке відхилення від прямокутної форми може вважатися незвичайним. В даному випадку ми можемо говорити про незвичайний дизайн, нестандартні рішення, замовні або індивідуальні рішення. Форма може бути як скошеною, так і неправильною, округленою або трикутною, трапеції або навіть спинки, що складається з декількох деталей.
Округлена спинка
Для дизайну узголів'я закруглення - це пом'якшення форми. Додаткова візуальна м'якість досягається відсутністю прямих і гострих кутів. Закруглення може стосуватися як верхньої лінії, так і всієї площини деталі. Можливо скруглення в кількох проекціях.
Увага! Вигин лінії узголів'я на зовнішню сторону завжди призводить до збільшення габаритних розмірів виробу.
Декорування ромбами
Перетин діагональних ліній візуально формує ромби. Декорування ромбами часто використовується для ілюзорного звуження меблів. Ромби формуються різними способами. Для цього може використовуватися діагональне розташування меблевих гудзиків, складка тканини, прострочка, або зшивання окремих шматочків матерії. Ромб - традиційний і широко поширений візуальний ефект в декорі меблів.Декоративна прострочка
Різновид обробки м'яких меблів, при якому простроченим швом формується малюнок декорування. Найчастіше використовується рядок квадратами або ромбами. Декоративність цього рядка в тому, що він не несе скріплюючого навантаження деталей оздоблювального матеріалу, а тільки формує малюнок. Декоративний шов часто непомітний і зазвичай робиться більш товстими нитками.
Каретна втяжка гудзиків
Спосіб декорування меблів при якому гудзик занурюється максимально глибоко в матеріал і формує складки. Також його називають методом Капітоне. При каретній втяжці зовнішній вигляд виробу стає розкішним і розділеним на велику кількість маленьких подушечок. Чим більш пишний і м'який шар підкладки під тканиною, тим об'ємнішою здається втяжка. При найглибшій втяжці складки тканини формують містки між гудзиками і створюється враження, що між ними прокладені ремінці. Метод відомий з середини 14 століття. Поширення набув з 17 по 19 століття. Метод Капітоне часто використовувався для декору житлових приміщень аристократії, а також для оздоблення карет.
Стрази
Декоративні меблеві гудзики у вигляді ограненого каменю або скла. Виготовляються з прозорого матеріалу з відблиском на гранях. Стрази іноді називають камінням Сваровскі. Спочатку використовувалися як імітація дорогоцінного каменю. Ліжко зі стразами виглядає красиво і дорого, штучний камінь має великий коефіцієнт заломлення і дисперсії.Декорування гудзиками
Меблеві гудзики, обтягнуті тканиною дозволяють зробити м'які меблі об'ємними і сформувати дизайн квадратами, ромбами, або іншими фігурами. Гудзик, втягуючи тканину або шкірозамінник створює ілюзію декоративної подушечки, меблі виглядають більш пишно. Зазвичай гудзики обтягують тканиною того ж кольору що і меблі, але іноді використовуються контрастні кольори або матеріали. Ліжко з гудзиками надасть спальні особливої атмосфери.
Ліжка без спинки в ногах
Сучасні дизайнери все частіше використовують в своїх рішеннях саме такий тип ліжка. Чому?
- Функціональність та зручність в маленькому приміщенні.
- Можливість використовувати додаткові опції, такі як механізми трансформації і підйомні механізми.
- А також безпеку, оскільки за спинку в ногах можна зачепитися або вдаритися об неї.
- Ліжка без спинок в ногах - зручно і практично.
Низьке узголів'я
Висота узголів'я менше 80 см сприймається як низьке. Часто низькі узголів'я використовуються в дизайні інтер'єру для зменшення значущості ліжка в кімнаті. Над ліжком з низьким узголів'ям можна повісити картину або розмістити світильники. Ліжка з низьким узголів'ям від 60-80 см практичні і міцні. Найчастіше серед низьких спинок зустрічаються металеві, дерев'яні і м'які об'ємні спинки.
Високе узголів'я
Ліжка з високим узголів'ям завжди сприймаються як великі і масивні. Спинка ліжка - найпомітніший елемент, який формує стиль. Висота спинки різних моделей може бути те 100 до 180 см. Такі моделі частіше підходять для великих спалень. Візуальна частина високого узголів'я може не тільки захистити стіну від пошкодження але і сформувати затишок і функціональність ліжка і спальної кімнати в цілому.
За формою, розміром, декору та кольору великого узголів'я м'якого ліжка формується сприйняття стилю спальні від класичного або середньовічного до сучасного або ультрасучасного.
При підборі кольору м'якого ліжка, а особливо спинки, потрібно враховувати те, що світле ліжко в світлій кімнаті буде практично непомітним, а темне ліжко буде сприйматися великим або величезним.