Гарантії

В Інтернет магазині Нові Меблі ми розуміємо, що Ваше задоволення є нашим пріоритетом. Ми пишаємося високою якістю нашої продукції і надаємо відповідну гарантію на них. Ми впевнені в надійності та довговічності нашої продукції, але якщо усе-таки виникнуть проблеми, ми зобов'язуємося надати вам відповідну підтримку і розв'язати ситуацію якнайшвидше.

Наші товари виготовляються з використанням передових технологій і натуральних матеріалів, що гарантує їхню довговічність й екологічну безпеку. 

Кожен товар має свій термін гарантії, який може варіюватися залежно від типу товару, тому, будь-ласка, при виборі товару зверніть увагу на гарантійний термін або запитайте у консультанта. Ми гарантуємо, що Ваші права, як споживача, будуть захищені згідно з чинним законодавством України.

Умови гарантії

Гарантія не поширюється на вироби:

  • які були пошкоджені в результаті недотримання покупцем правил транспортування й експлуатації
  • з ознаками саморемонту або стороннього втручання
  • без гарантійного талона та квитанції про оплату

Важливо:

  1. Незалежно від виробника, новий матрац може мати запах, який за день-два вивітрюється і зникає назавжди, тому не поспішайте його відразу міняти або повертати.
  2. Матраци відносяться до засобів індивідуального користування, тому якщо ви не впевнені в тому, що матрац Вам підходить - рекомендуємо відпочивати на ньому, не знімаючи його упаковку.
  3. Гарантійний термін набагато менший реального терміну. Наші вироби служать роками.
  4. Щоб максимально збільшити термін експлуатації матраца рекомендуємо періодично перевертати і дбайливо його експлуатувати
  5. Відповідно до закону прав споживачів подушки, постільна білизна, пледи, ковдри, покривала, рушники та інші постільні речі належної якості не підлягають поверненню/обміну.

У разі виникнення проблеми з Вашим товаром, будь-ласка, зверніться до нашої служби підтримки за тел.: +38 (068) 352 93 58.

Наші фахівці допоможуть Вам розв'язати проблему або нададуть додаткову інформацію. Ми рекомендуємо звернутися до нас якнайшвидше після виявлення проблеми, щоб ми могли надати вам необхідну допомогу в найкоротші терміни.

Дякуємо, що Ви обрали Нові Меблі як надійного партнера при купівлі товарів для Вашої оселі. Ми прагнемо забезпечити Вам якість, комфорт і задоволення кожного дня і ночі.

0
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr
true