ТАХТА ПОЛОНЕЗ

  • ТАХТА ПОЛОНЕЗ
  • ТАХТА ПОЛОНЕЗТАХТА ПОЛОНЕЗТАХТА ПОЛОНЕЗТАХТА ПОЛОНЕЗТАХТА ПОЛОНЕЗТАХТА ПОЛОНЕЗТАХТА ПОЛОНЕЗТАХТА ПОЛОНЕЗТАХТА ПОЛОНЕЗ
Виробник: Vika
Модель: ТАХТА ПОЛОНЕЗ
В наявності
Артикул: 137760

  • 10 580.00 грн

  • Купити в 1 клік

Стислі характеристики
Тип дивануТахта
Всі характеристики
 «Відпочинок - це справжнє мистецтво!». Для того, щоб як слід зрозуміти сенс цієї фрази, Вам просто необхідно зручно розташуватися на приголомшливою тахті «Полонез», яка акуратно впишеться в будь-який інтер'єр, додавши йому чуттєвості і стилю. Крім того, модель «Полонез» укомплектована містким коробом для білизни, міцними і пружними пружинними блоками, а також простою системою розкладки «класична тахта», що дозволяє без особливих зусиль перетворити цю розкішну тахту в широку і зручне ліжко.


Тахта Полонез із серії Тахти приваблива своїм акуратним і правильним дизайном. Комбінування тканини і шкір. замінника додає цій моделі "балів" за шкалою практичності продукції, а саме можливість завжди легко протерти "небезпечні" місця забруднення (бічні поруччя і низ по периметру).
Відразу хочеться звернути Вашу увагу на те, що всі шкір. замінники не підлягають чищенню хімією на основі спирту або ацетону, кращий спосіб в даному випадку це поліроль для меблів. Конструкція вузьких билець дає можливість мінімального збільшення габаритів щодо спального розміру 216 см проти 198 см, іншими словами тахта Полонез вважається при своєму великому спальному місці - малогабаритною!


Тахта Полонез комплектується двома великими подушками розміром 98х46х16 з сертифікованого синтепуху. Як і всі моделі нашого виробництва, каркас тахти Полонез зроблений з якісного соснового бруса, з використанням пружини типу Боннель, причому пружина розташовується на всій площі спального місця, а не комбінація "пружина + поролон" як у багатьох виробників (так звана обманка). Результатом використання пружинного блоку по всій площині тахти є той факт, що людина, яка спить на нашій тахті, фактично спить на односторонньому ортопедичному матраці. Відсутність будь-яких механізмів спрощує використання і продовжує термін служби софи.
Тахта Полонез надзвичайно зручна для сну.


Характеристики меблів

Тип дивануТахта