ТАХТА АРІЯ

  • ТАХТА АРІЯ
  • ТАХТА АРІЯТАХТА АРІЯТАХТА АРІЯТАХТА АРІЯТАХТА АРІЯТАХТА АРІЯТАХТА АРІЯТАХТА АРІЯТАХТА АРІЯТАХТА АРІЯТАХТА АРІЯТАХТА АРІЯ
Виробник: Vika
Модель: ТАХТА АРІЯ
В наявності
Артикул: 131423

  • 9 530.00 грн

  • Купити в 1 клік

Стислі характеристики
Тип дивануТахта
Всі характеристики
Новинка нашого виробництва: тахта Арія. Якщо Ви вирішили оновити інтер'єр в своєму будинку, квартирі або в заміському котеджі, а від різноманітності меблів, у Вас двоїться в очах - не хвилюйтеся! Адже одним із самих ідеальних варіантів облаштування спальні, є тахта «Арія», створена для відпочинку, сну і релаксації. Модель «Арія» - це, перш за все, класична тахта, каркас якої створений із соснового бруса і обтягнутий дуже ніжними і бархатистими тканинами. Крім того, вона оснащена прекрасним і містким ящиком для постільної білизни. Вибравши цю модель, Ви обираєте надійність, комфорт, зручність, сучасні високоміцні і екологічно чисті матеріали, які привнесуть у Ваше життя радість і спокій.
Це класична тахта основною функцією якої є спальний варіант на одну людину, а при необхідності на двох, при габаритних розмірах 228 х 75 см з висотою задньої стінки 93 см., спальний варіант в розкладеному вигляді 140 х 190см. каркас як і у всіх інших наших моделях зробленого з якісного соснового бруска 4,5 х 4,5 см. На спальній частини тахти в основі використовується комбінація пружинного блоку і ППУ - в простій моделі, і пружинний блок на всій робочій поверхні в моделі Люкс. Модель обладнана двома подушечками у вигляді черепашок.
Надійна конструкція софи забезпечить довгий термін експлуатації моделі, а широкий спектр кольорів і тканин зробить максимально відповідний для Вашого будинку вид софи.
Приємного Вам користування нашою продукцією.


Характеристики меблів

Тип дивануТахта