ЛІЖКО ВЕНЕЦІЯ ЛЮКС

  • ЛІЖКО ВЕНЕЦІЯ ЛЮКС
  • ЛІЖКО ВЕНЕЦІЯ ЛЮКСЛІЖКО ВЕНЕЦІЯ ЛЮКСЛІЖКО ВЕНЕЦІЯ ЛЮКСЛІЖКО ВЕНЕЦІЯ ЛЮКСЛІЖКО ВЕНЕЦІЯ ЛЮКСЛІЖКО ВЕНЕЦІЯ ЛЮКСЛІЖКО ВЕНЕЦІЯ ЛЮКСЛІЖКО ВЕНЕЦІЯ ЛЮКС
Виробник: Vika
Модель: ЛІЖКО ВЕНЕЦІЯ ЛЮКС
В наявності
Артикул: 112754
ISBN: деревянные кровати

  • 6 130.00 грн

  • Купити в 1 клік

Дерев'яне ліжко Венеція Люкс - нова серійна модифікація популярної ліжка Венеція з шириною спального місця 80 см, 90 см, 120 см, 140 см, 160 см і 180 см. Довжина спального місця може бути як 190 см так і 200 і на ціну не впливає. Більш високе узголів'я (82 см) надає ліжку більш значний вид, а низьке узніжжя доведеться до вподоби тим, хто любить злазити з ліжка не тільки з боку.

Дивно красиве місто на воді - Венеція, побувавши там хоч раз вже ніколи не забудеш про його чарівності, колорит і дивовижну атмосферуяка, відносить Вас у часи середньовічної розкоші. Надихнувшись історією і шармом цього прекрасного міста, майстри меблів створили поліпшене букове ліжко Венеція Люкс, здатне подарувати Вам комфорт і затишок, якого так потребує кожен з нас. Каркас і ламелі ліжка, виготовляються з міцного і натурального дерева бука, що надає виробу міцності, стильності, а також підсилює ортопедичний ефект. Крім того, в комплекті з ліжком у вас є можливість придбати зручні тумби, також виконаних з масиву бука або букового щита. Відчуйте всю солодкість і насолоду приємним відпочинком, разом з ліжком Венеція Люкс.