ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ТИТАН

  • ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ТИТАН
  • ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ТИТАНДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ТИТАНДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ТИТАНДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ТИТАНДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ТИТАНДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ТИТАНДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ТИТАНДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ТИТАНДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ТИТАН
Виробник: Vika
Модель: ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ТИТАН
В наявності
Артикул: 117917
ISBN: деревянные кровати

  • 7 060.00 грн

  • Купити в 1 клік

Дерев'яне ліжко ліжко Титан проводиться з бука щита і бука масиву з шириною спального місця: 120 см, 140 см, 160 см і 180 см. Довжина спального місця може бути як 190 см так і 200 см, на ціну це не впливає.

Кожен з нас цінує комфорт, затишок і тепло, особливо в спальні, в якій ми відпочиваємо і розслабляємося після важких трудових буднів. Адже ліжко - це центральний елемент інтер'єру, що дарує нам зручність, спокій, умиротворення і солодкий сон, без якого просто неможливо уявити собі не одну спальну кімнату. Вирішивши облаштувати свій інтер'єр в сучасному стилі, обов'язково зверніть увагу на прекрасне меблеве рішення - ліжко «Титан», що володіє ультрасучасним дизайном, простотою форм і вигинів, а також неймовірно зручною спинкою з ідеальним нахилом для читання або перегляду телевізора. Крім того, ця модель створена з неймовірно міцного і екологічно чистого матеріалу - масиву бука, що додає ліжка елегантності і довговічності. Ліжко Титан відмінно підійде всім любителям якісної і благородної меблів.