ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО НОТА+

  • ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО НОТА+
  • ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО НОТА+ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО НОТА+ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО НОТА+ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО НОТА+ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО НОТА+ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО НОТА+ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО НОТА+ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО НОТА+
Виробник: Vika
Модель: ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО НОТА+
В наявності
Артикул: 106491
ISBN: деревянные кровати

  • 4 459.00 грн

  • Купити в 1 клік

Дерев'яне ліжко Нота Плюс виробляється з бука щита і бука масиву з шириною спального місця 80 см і 90 см. Колір 102 (бук).

Незвичайне поєднання нот дарує нам чари музики, її вабливі і заспокійливі мотиви. Подаруйте своєму чаду приголомшливу мелодію, оспівану в деревині - чудове та новітнє ліжко Нота Плюс, яка не тільки допоможе Вашій дитині як слід відпочити, але ще і гармонійно обіграє інтер'єр його спальні. Завдяки своєму новому дизайну, природному кольору і плавним лініям, ця модель стилістично підкреслить всі спокій дитячої, а також вирішить проблему відсутніх метрів в невеликому приміщенні. Крім того, всі деталі ліжка Нота Плюс, створюються з натурального букового щита, що гарантує міцність і довговічність всієї конструкції. Є відмінні місткі ящики для постільної білизни та іграшок, а також спинка, яка допомагає дитині не стикатися з холодною стіною. Ще у Вас є чудова можливість замовити собі, як ліжко для дитини (80х190 або 80х200), так і повноцінне спальне місце для підлітка (90х190 або 90х200).