ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ДІАНА

  • ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ДІАНА
  • ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ДІАНАДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ДІАНАДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ДІАНАДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ДІАНАДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ДІАНАДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ДІАНАДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ДІАНАДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ДІАНАДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ДІАНА
Виробник: Vika
Модель: ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ДІАНА
В наявності
Артикул: 142258
ISBN: деревянные кровати

  • 11 130.00 грн

  • Купити в 1 клік

Дерев'яне ліжко Діана виробляється виробляється з бука масиву і бука щита, з шириною спального місця 80, 90, 120, 140, 160 см і 180 см. Довжина може бути як 200 см так і 190 см, та на ціну не впливає.

Як би не намагалися сучасні технології і мода, увірватися в наше життя і змінити її звичайні форми, класика завжди була, є і буде невід'ємною частиною наших інтер'єрів, привносячи в них частинку самобутності та середньовіччя. Доказом цьому служить приголомшливе ліжко Діана, яке виконане в екстравагантному класичному стилі, з легким вкрапленням сучасного настрою. Каркас і бічні ламелі ліжка Діана, виконаний з масиву бука, що робить цей виріб справжнім витвором меблевого та дизайнерського мистецтва, втілюючи в собі не тільки чудові традиції обробки деревини, але і цікаві декоративні рішення. Завдяки ліжку Діана, Ви зможете відмінно розслабитися і відпочити, після важких і напружених трудових буднів.