ТАХТА ВЕНЕЦІЯ

  • ТАХТА ВЕНЕЦІЯ
  • ТАХТА ВЕНЕЦІЯТАХТА ВЕНЕЦІЯТАХТА ВЕНЕЦІЯТАХТА ВЕНЕЦІЯТАХТА ВЕНЕЦІЯТАХТА ВЕНЕЦІЯТАХТА ВЕНЕЦІЯТАХТА ВЕНЕЦІЯТАХТА ВЕНЕЦІЯТАХТА ВЕНЕЦІЯТАХТА ВЕНЕЦІЯТАХТА ВЕНЕЦІЯТАХТА ВЕНЕЦІЯТАХТА ВЕНЕЦІЯ
Виробник: Vika
Модель: ТАХТА ВЕНЕЦІЯ
В наявності
Артикул: 123566

  • 9 230.00 грн

  • Купити в 1 клік

Стислі характеристики
Тип дивануТахта
Всі характеристики
Венеція - це надзвичайно красиве і чарівне місто на воді, що асоціюється з чудовими карнавалами, яскравими фарбами, гондольєрами, запахом води та романтичною атмосферою. З такими ж відчуттями і різноманітністю фарб, можна порівняти і відпочинок на софі «Венеція», який дозволить Вам заглибитися в романтичні мрії і як слід відпочити від повсякденної суєти. Модель «Венеція» укомплектована гнучкими і міцними пружинно-паралоновою блоками, досить містким білизняним ящиком, а також сучасної та надійною системою розкладання «класична тахта». Купивши цю надзвичайну тахту, Ви по-справжньому зможете поринути в ту карнавальну і романтичну атмосферу, яка допоможе Вам, як слід розслабитися.


Тахта Венеція - тахта з симетричним дизайном. Ця модель повністю ідентична за своїми параметрами та експлуатаційній суті всім моделям серії Тахти. Відмінною особливістю тахти Венеція від інших моделей цієї серії є дизайн моделі, він виконаний без бокових билець. Також слід зазначити і те, що ця модель є найменш габаритною з усіх моделей, які випускаються нашою фабрикою (габаритні розміри в складеному вигляді 82х198 см, при спальному місці 155х198 см!)

Тахта Венеція може бути виконана в двох варіантах: ЛЮКС і ПРОСТА. Різниця полягає в наступному: в тахті Венеція Люкс використовується пружинний блок Боннель на всій частині спального місця, а в простій Венеції пружинний блок використовується тільки на одній спальній половині.
Тахта Венеція це проста, надійна в експлуатації модель, основною функцією якої є комфортний відпочинок для двох осіб.


Як і всі моделі нашого виробництва, каркас тахти Венеція зроблений з якісного соснового бруса, з використанням пружини типу Боннель. Результатом використання пружинного блоку є той факт, що людина, яка спить на нашій софі, фактично спить на односторонньому ортопедичному матраці. За бажанням клієнта є можливість додавання натуральних наповнювачів (кокос, латекс, вовна, бавовна тощо) на спальну частину моделей цієї серії. Відсутність будь-яких механізмів спрощує використання і продовжує термін служби тахти.
Модель надзвичайно зручна для сну. Приємного Вам відпочинку на нашій тахті


Всі матеріали, які використовуваються при виробництві тахти ВЕНЕЦІЯ, перевірені та сертифіковані згідно з чинним законодавством України.


Характеристики меблів

Тип дивануТахта