ТАХТА СОНАТА

  • ТАХТА СОНАТА
  • ТАХТА СОНАТАТАХТА СОНАТАТАХТА СОНАТАТАХТА СОНАТАТАХТА СОНАТАТАХТА СОНАТАТАХТА СОНАТАТАХТА СОНАТАТАХТА СОНАТА
Виробник: Vika
Модель: ТАХТА СОНАТА
В наявності
Артикул: 137137

  • 7 970.00 грн

  • Купити в 1 клік

Стислі характеристики
Тип дивануТахта
Всі характеристики
Тахта «Соната» дозволяє своїм власникам організувати чудове, зручне і м'яке спальне місце, не поступається по комфорту сучасним дорогим диванам. Система розкладання тахти «Соната» - «класична тахта», не допускає ні найменшого ушкодження підлогового покриття, а використовувані в створенні цієї моделі, екологічно чисті матеріали - роблять ії ще більш сучасною та довговічною. Тахта «Соната» відмінно впишеться в класичний інтер'єр, додавши йому певного романтизму і шику часів правління французького короля Людовика XVI.

    Це модель із серії Тахти з масивним, симетричним дизайном. Ця модель повністю ідентична за своїми параметрами всім моделям з цієї ж серії. Єдиною відмінністю тахти Соната від інших моделей цієї серії є дизайн задньої спинки (вона товща, відповідно м'якша), і дизайн бічних билець, в софі Соната вони виконані з елегантними дерев'яними шатозами (накладками).
Тахта Соната це надійна, практична в експлуатації модель, основною функцією якої є сон на кожен день для двох чоловік.
Як і всі моделі нашого виробництва, каркас моделі зроблений з соснового бруса, з використанням пружинного блоку типу Боннель, причому пружина розміщується на всьому спальному місці, а не комбінація "пружина + поролон" як у багатьох виробників (так звана обманка). Результатом використання повного пружинного блоку є той факт, що людина, яка спить на такий тахті, фактично спить на односторонньому ортопедичному матраці. Для поліпшення ортопедичних властивостей є можливість додавання натуральних наповнювачів (кокос, латекс, вовна, бавовна тощо) на спальну частину моделей цієї серії. Відсутність будь-яких механізмів спрощує використання і продовжує термін служби софи.
Модель дуже зручна для сну.
Всі матеріали, які використовуються при виробництві тахти Соната, перевірені та сертифіковані згідно з чинним законодавством України.

     Приємного Вам відпочинку на нашій тахті!


Характеристики меблів

Тип дивануТахта