ТАХТА СИМФОНІЯ

  • ТАХТА СИМФОНІЯ
  • ТАХТА СИМФОНІЯТАХТА СИМФОНІЯТАХТА СИМФОНІЯТАХТА СИМФОНІЯТАХТА СИМФОНІЯТАХТА СИМФОНІЯТАХТА СИМФОНІЯТАХТА СИМФОНІЯТАХТА СИМФОНІЯТАХТА СИМФОНІЯТАХТА СИМФОНІЯТАХТА СИМФОНІЯТАХТА СИМФОНІЯТАХТА СИМФОНІЯ
Виробник: Vika
Модель: ТАХТА СИМФОНІЯ
В наявності
Артикул: 117327

  • 7 970.00 грн

  • Купити в 1 клік

Стислі характеристики
Тип дивануТахта
Всі характеристики
Одного погляду достатньо для того, щоб зрозуміти, що тахта «Симфонія» - справжній король в меблевому світі. Її плавні, хвилеподібні лінії, шикарне і чудове поєднання тканин оббивки, дві приголомшливо м'які подушки хитромудрої форми, дерев'яні вставки з міцних порід дерева, багатофункціональна ніша для білизни, а також екологічно чисті матеріали і механізм трансформації «класична тахта», роблять його чарівним і неповторним твором справжніх майстрів своєї справи. Якщо Ви вирішили освіжити свій інтер'єр і надати йому якоїсь помпезності і величі, тоді тахта «Симфонія» - це те, що Ви так довго шукали.

    Тахта Симфонія - тахта із серії з масивним, симетричним дизайном. Дана модель повністю ідентична за своїми параметрами і суті всім моделям цієї ж серії Тахти. Дизайн тахти Симфонія витриманий у стилі римських класичних кушеток.
Тахта Симфонія це надійна, практична в експлуатації модель, основною функцією якої є якісний та приємний сон на кожен день для двох чоловік.

Як і у всіх моделей на нашому виробництві каркас даної тахти зроблений з якісного соснового бруса, з використанням пружинного блоку типу Боннель. Результатом використання такого пружинного блоку є той факт, що людина, яка спить на нашій тахті, фактично спить на односторонньому ортопедичному матраці. За бажанням клієнта є можливість додавання натуральних наповнювачів (кокос, латекс, вовна, бавовна тощо) на спальну частину моделей з цієї серії. Відсутність будь-яких механізмів спрощує використання і подовжує термін служби тахти.
Модель надзвичайно зручна для сну.
Всі матеріали і наповнювачі, які використовуються при виробництві тахти Симфонія, перевірені та сертифіковані згідно з чинним законодавством України.
Приємного Вам відпочинку на нашій тахті!


Характеристики меблів

Тип дивануТахта