ТАХТА АРКАДІЯ

  • ТАХТА АРКАДІЯ
  • ТАХТА АРКАДІЯТАХТА АРКАДІЯТАХТА АРКАДІЯТАХТА АРКАДІЯТАХТА АРКАДІЯТАХТА АРКАДІЯТАХТА АРКАДІЯТАХТА АРКАДІЯТАХТА АРКАДІЯТАХТА АРКАДІЯТАХТА АРКАДІЯТАХТА АРКАДІЯТАХТА АРКАДІЯ
Виробник: Vika
Модель: ТАХТА АРКАДІЯ
В наявності
Артикул: 121651

  • 8 610.00 грн

  • Купити в 1 клік

Стислі характеристики
Тип дивануТахта
Всі характеристики
Тахта «Аркадія» - це приголомшлива і комфортабельна розкладна тахта, яка привнесе у Ваш інтер'єр гармонію, ніжність і затишок. Завдяки всього одному підлокітнику, Ви зможете зручно вмоститися перед телевізором або ж почитати цікаву книжку, навіть повністю не розкладаючи всю конструкцію. Також, тахта «Аркадія» укомплектована великою і місткою нішею, в якій з легкістю зможе поміститися ваша спальна білизна, пружними і міцними пружинними блоками, що забезпечують комфорт і надійність, а також системою розкладання дивана «класична тахта». Тахта «Аркадія» - Ваш провідник по світу солодких мрій і відпочинку.


Це модель із серії Тахти з асиметричним дизайном, бічний підлокітник може бути виконаний як з лівого, так і з правого боку софи. Ця модель повністю ідентична за своїми параметрами та якістю всім моделям з серії Тахти.


Тахта Аркадія це надійна і приємна в експлуатації модель, основною функцією якої є сон на кожен день для одного або двох чоловік. Як і у всіх моделях нашого виробництва, каркас в цій моделі зроблений з соснового бруса, з використанням пружини типу Боннель. Результатом використання на спальній частини пружинного блоку є той факт, що людина, яка спить на нашій тахті, фактично спить на односторонньому ортопедичному матраці. Варто звернути увагу, що завжди є можливість додавання натуральних наповнювачів (кокосова койра, натуральний латекс, овеча шерсть, бавовна та ін) на спальну частину моделі цієї серії. Відсутність будь-яких механізмів спрощує використання і продовжує термін служби тахти. Приємного Вам відпочинку на нашій тахті!


Всі матеріали, використовувані при виробництві тахти Аркадія, перевірені і сертифіковані відповідно до чинного законодавства України.


Характеристики меблів

Тип дивануТахта