ДИВАН БОСТОН 2

  • ДИВАН БОСТОН 2
  • ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2ДИВАН БОСТОН 2
Виробник: Vika
Модель: ДИВАН БОСТОН 2
В наявності
Артикул: 124520

  • 7 370.00 грн

  • Купити в 1 клік

Стислі характеристики
Висота (см)90
Висота сидіння (см)44
Габарити в розкладеному стані (см)165 х 232 х 95
Габарити у складеному стані (см)165 х 100 х 95
Глибина (см)100
Глибина сидіння (см)53
Ширина (см)165
Всі характеристики
Диван Бостон 2 виготовляється в декількох варіантах:

- Бостон 2
- Бостон ЛЮКС 2
- Бостон СВ 2 (спальний варіант)
- Бостон ЛЮКС СВ 2 (спальний варіант)

   Диван БОСТОН 2, одна з яскравих моделей в класичному стилі, в серії м'яких меблів, яку виробляє наша фабрика. Цей диван розрахований на два сидячих місця зі спальною частиною розміром 118х193 см.
Основою цього дивана є механізм трансформації "викотний", тобто спальна частина в зібраному вигляді "ховається" в середину моделі, і при розкладці виїжджає з корпусу дивана трьома частинами одна за одною. На центральній частині розкладки використовується пружинний блок "Боннель", решта дві частини складаються в основі з фанери, покритої через термостійкий войлок ППУ (пінополіуретан) високої щільності, накритим сінтіпухом. Саме тому ця модель розрахована на експлуатацію в більш сидячому варіанті який при необхідності розкладається в спальний варіант. Одним словом ця модель НЕ для сну НА КОЖЕН ДЕНЬ! Ідеальний варіант у вітальню, або як готельно-офісний варіант.
Каркас даного дивана, як і всіх наших моделей, зроблений з соснового бруса 4,5 х 4,5 см. 
Модель виконується в двох варіантах: ЛЮКС і просто. ЛЮКС, це модель в якій задня стінка дивана зашита замововленою тканиною або замінником на вибір; ПРОСТА - задня стінка дивана зашита тіковою "технічною" тканиною. 90% замовлень цій позиції виконується в якісному, красивому шкірозаміннику.

    Диван БОСТОН СВ 2 - це диван, в якому використовується новий удосконалений механізм трансформації в спальне місце (викатний + дельфін), за допомогою якого диван Бостон СВ 2 одним простим рухом перетворюється в зручне ортопедичне спальне місце (пружинний блок на 2-х з 3-х частин спального місця) для двох осіб. Вдале рішення трансформації та наявність пружинного блоку на основних частинах спального місця перетворює диван Бостон 2 СВ в стильний і ергономічний диван з ортопедичним ефектом.

У зв'язку з монолітними (не розбірним) каркасом, при покупці моделі зверніть увагу на ширину дверного отвору, він повинен бути не менше 84см!

Модель пройшла сертифікацію, і відповідає чинному законодавству України має гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Приємного відпочинку Вам на нашому Дивані Бостон 2

 Диван Бостон 2 на фото в тканинах: Корнелія, Неаполь, Кондор


Габаритні розміри

Висота (см)90
Висота сидіння (см)44
Габарити в розкладеному стані (см)165 х 232 х 95
Габарити у складеному стані (см)165 х 100 х 95
Глибина (см)100
Глибина сидіння (см)53
Ширина (см)165

Комплектність

Кількість частин дивану1

Характеристики меблів

Каркас диванухвойні породи дерева
Механізм трансформаціїВикотний, Дельфін
Ніша для білизниПрисутня
Наповнення диванаПружина Бонель, Пінополіуретан
Спальне місце (см)118 х 193