ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ВЕНЕЦІЯ

  • ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ВЕНЕЦІЯ
  • ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ВЕНЕЦІЯДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ВЕНЕЦІЯДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ВЕНЕЦІЯДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ВЕНЕЦІЯДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ВЕНЕЦІЯДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ВЕНЕЦІЯДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ВЕНЕЦІЯДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ВЕНЕЦІЯ
Виробник: Vika
Модель: ДЕРЕВ'ЯНЕ ЛІЖКО ВЕНЕЦІЯ
В наявності
Артикул: 104267
ISBN: деревянные кровати

  • 5 560.00 грн

  • Купити в 1 клік

Дерев'яне ліжко Венеція виробляється з бука щита і бука масиву, з шириною спального місця 80 см, 90 см, 120 см, 140 см, 160 см і 180 см. Довжина спального місця може бути як 190 см так і 200 і на ціну не впливає.

Побувавши хоч раз в романтичному і казково красивому місті на воді - Венеції, Ви ніколи не зможете забути про його чарівності, колориті і дивовижній атмосфері, яка забирає Вас у часи середньовічної розкоші. Надихнувшись історією і виглядом цього казкового міста, майстри меблів створили прекрасне, зручне і дуже комфортабельне ліжко Венеція, здатне подарувати Вам спокій, тепло і затишок, якого так потребує кожен з нас. Каркас і матрацні ламелі цієї моделі, виготовляються з міцного і натурального дерева бука, що надає виробу благородства, стильності і якоїсь романтичності. Крім того, в комплекті з ліжком, Ви зможете придбати чудову приліжкову тумбу, також виконану з масиву бука або букового щита. Відчуйте всю солодкість і насолоду приємним відпочинком, разом з ліжком Венеція.